Wszystko na temat Call of Duty Modern Warfare 2
Grałem pare razy i troche nie podoba mi sie jak w multi sie servera szuka... w codzie 4 to lepiej jest bo normalnie są serwy i wybierasz sobie, a tutaj to sam ci szuka ludzi do gry i tyle. Ale za to podobają mi sie nawet bronie, mapki większe są i to że można nożem rzucać bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM